GRAFIKI

Wszystkie osoby które mają wykupiony u nas abonament, mogą rezerwować jazdy przez system rezerwacji on-line dostępny pod adresem www.patataj.com/rezerwacje Do zalogowania się potrzebny jest login i hasło które wysyłamy na podany w deklaracji członkowskiej adres mailowy. Zapraszamy

Poniżej przedstawiamy zbiorcze grafiki jazd podzielone na grupę koni i kucy. Grafiki w domyślnym widoku pokazują wszystkie dostępne jazdy. Aby zobaczyć interesującą grupę, należy wskazać ją na liście poniżej

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
Studenci
Poziom: Początkujący
07:30 - 09:00
Prowadzący: Anna Laskowska
Studenci
Poziom: Zaawansowany
07:30 - 09:00
Prowadzący: Magda Śledziewska
Studenci
Poziom: Początkujący
07:30 - 09:00
Prowadzący: Magda Śledziewska
Studenci
Poziom: Zaawansowany
07:30 - 09:00
Prowadzący: Magda Śledziewska
Grupa Tematyczna
Przysposobienie Wojskowe Krakus Poziom: wszystkie poziomy
07:30 - 09:00
08:00
09:00
Studenci
Poziom: Zaawansowany
09:00 - 10:30
Prowadzący: Anna Laskowska

Grupa Sportowa
10:00 - 12:00
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Anna Laskowska

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Anna Laskowska
Studenci
Poziom: Początkujący
09:00 - 10:30
Studenci
Poziom: Zaawansowany
09:00 - 10:30
Prowadzący: Magda Śledziewska
Studenci
Poziom: Początkujący
09:00 - 10:30
Prowadzący: Magda Śledziewska
Grupa II
09:10 - 10:10

Grupa Sportowa
09:10 - 10:10
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa II
10:20 - 11:20

Lonża
10:20 - 11:20
Grupa I
Patrycja Rodzeń
09:10 - 10:10

Grupa Sportowa
09:10 - 10:10
Trener: Zuzanna Jankowska

Lonża
2 osoby
09:10 - 10:10

Grupa III
10:20 - 11:20

Grupa Sportowa
10:20 - 11:20
Trener: Zuzanna Jankowska

Lonża
10:20 - 11:20
10:00
11:00
Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Ustalane przy zapisie. Instruktor: Magda Śledziewska

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Ustalane przy zapisie Instruktor: Magda Śledziewska
Grupa Sportowa
11:00 - 12:00
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Magda Śledziewska

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Magda Śledziewska
Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Magda Śledziewska

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Magda Śledziewska
12:00
Lonża
12:30 - 13:30

Grupa III
Uwaga!! Jazda z czyszczeniem
12:30 - 14:00
Grupa Sportowa
12:30 - 13:30
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa II
Uwaga!! Jazda z czyszczeniem 30 min
12:30 - 14:00
13:00
14:00
Grupa I
14:10 - 15:10

Lonża
14:10 - 15:10

Grupa II
15:30 - 16:30

Lonża
15:30 - 16:30

Grupa I
Ola Zybała
16:40 - 17:40

Lonża
16:40 - 17:40
Grupa I
Patrycja Rodzeń
14:10 - 15:10

Lonża
14:10 - 15:10

Grupa II
15:30 - 16:30

Grupa I
Nina
16:40 - 17:40
15:00
Studenci
Poziom: Początkujący
15:00 - 16:30

Grupa III
Instruktor: Edyta Kulmaczewska Z czyszczeniem Poziom: Zaawansowany
16:30 - 18:00

Lonża
16:30 - 18:00
Maks 2 osoby

Grupa Sportowa
Grupa średnio-zaawansowana
17:00 - 18:00
Trener: Zuzanna Jankowska
Grupa Dowolna
15:00 - 16:30
Ustalane przy zapisie Kasia Olejniczak

Studenci
Poziom: Zaawansowany
15:00 - 16:30
Prowadzący: Kasia Olejniczak

Grupa II
Nina
16:30 - 18:00
Studenci
Poziom: Zaawansowany
15:00 - 16:30
Prowadzący: Kasia Olejniczak

Grupa I
Kasia Olejniczak
16:30 - 18:00

Lonża
16:30 - 18:00
Maks 2 osoby

Grupa Sportowa
Grupa średnio-zaawansowana
17:00 - 18:00
Trener: Zuzanna Jankowska
Lonża
15:00 - 16:30
Maks 2 osoby Instruktor: Nina

Studenci
Poziom: Początkujący
15:00 - 16:30
Prowadzący: Ola Wójcicka

Grupa I
Piotr Chyla
16:30 - 18:00
16:00
17:00
18:00
Grupa Sportowa
Grupa zaawansowana
18:00 - 19:00
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa I
Edyta Kulmaczewska
18:30 - 20:00

Lonża
18:30 - 20:00
Maks 2 osoby
Grupa III
Instruktor: Kasia Olejniczak
18:30 - 20:00

Lonża
18:30 - 20:00
maks. 2 osoby
Grupa Sportowa
Grupa zaawansowana
18:00 - 19:00
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa II
Kasia Olejniczak
18:30 - 20:00

Lonża
18:30 - 20:00
Maks 2 osoby
Grupa Sportowa
18:00 - 19:00
Trener: Zuzanna Jankowska
19:00
20:00
Grupa II
Edyta Kulmaczewska
20:00 - 21:30

Grupa Tematyczna
Xiążęca Drużyna Grupa Łucznicza
20:00 - 21:30
Poziom: Zaawansowany Trener: Zuzanna Jankowska

Lonża
20:00 - 21:30
Maks 2 osoby
Grupa Tematyczna
Xiążęca Drużyna Grupa Myśliwska
20:00 - 21:30
Poziom: Średnio-zaawansowany Prowadzący: Łukasz Dutkiewicz
Grupa I
Kasia Olejniczak
20:00 - 21:30

Grupa Tematyczna
Xiążęca Drużyna Grupa Bojowa
20:00 - 21:30
Poziom: Zaawanoswany Prowadzący: Łukasz Dutkiewicz

Lonża
20:00 - 21:30
Grupa III
Instruktor: Piotr Chyla
20:00 - 21:30

Lonża
20:00 - 21:30
Nina
21:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
Studenci
Poziom: Początkujący
07:30 - 09:00
Prowadzący: Anna Laskowska
Studenci
Poziom: Zaawansowany
07:30 - 09:00
Prowadzący: Magda Śledziewska
Studenci
Poziom: Początkujący
07:30 - 09:00
Prowadzący: Magda Śledziewska
Studenci
Poziom: Zaawansowany
07:30 - 09:00
Prowadzący: Magda Śledziewska
08:00
09:00
Studenci
Poziom: Zaawansowany
09:00 - 10:30
Prowadzący: Anna Laskowska
Studenci
Poziom: Początkujący
09:00 - 10:30
Studenci
Poziom: Zaawansowany
09:00 - 10:30
Prowadzący: Magda Śledziewska
Studenci
Poziom: Początkujący
09:00 - 10:30
Prowadzący: Magda Śledziewska
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Studenci
Poziom: Początkujący
15:00 - 16:30
Studenci
Poziom: Zaawansowany
15:00 - 16:30
Prowadzący: Kasia Olejniczak
Studenci
Poziom: Zaawansowany
15:00 - 16:30
Prowadzący: Kasia Olejniczak
Studenci
Poziom: Początkujący
15:00 - 16:30
Prowadzący: Ola Wójcicka
16:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Grupa I
Patrycja Rodzeń
09:10 - 10:10
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Grupa I
14:10 - 15:10
Grupa I
Patrycja Rodzeń
14:10 - 15:10
15:00
16:00
Grupa I
Kasia Olejniczak
16:30 - 18:00
Grupa I
Piotr Chyla
16:30 - 18:00
Grupa I
Ola Zybała
16:40 - 17:40
Grupa I
Nina
16:40 - 17:40
17:00
18:00
Grupa I
Edyta Kulmaczewska
18:30 - 20:00
19:00
20:00
Grupa I
Kasia Olejniczak
20:00 - 21:30
21:00

Wtorek

  • Grupa I
    18:30 - 20:00

Czwartek

  • Grupa I
    16:30 - 18:00
  • Grupa I
    20:00 - 21:30

Piątek

  • Grupa I
    16:30 - 18:00

Sobota

  • Grupa I
    14:10 - 15:10
  • Grupa I
    16:40 - 17:40

Niedziela

  • Grupa I
    09:10 - 10:10
  • Grupa I
    14:10 - 15:10
  • Grupa I
    16:40 - 17:40
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Grupa II
09:10 - 10:10

Grupa II
10:20 - 11:20
10:00
11:00
12:00
Grupa II
Uwaga!! Jazda z czyszczeniem 30 min
12:30 - 14:00
13:00
14:00
15:00
Grupa II
15:30 - 16:30
Grupa II
15:30 - 16:30
16:00
Grupa II
Nina
16:30 - 18:00
17:00
18:00
Grupa II
Kasia Olejniczak
18:30 - 20:00
19:00
20:00
Grupa II
Edyta Kulmaczewska
20:00 - 21:30
21:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00
Grupa III
10:20 - 11:20
11:00
12:00
Grupa III
Uwaga!! Jazda z czyszczeniem
12:30 - 14:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Grupa III
Instruktor: Edyta Kulmaczewska Z czyszczeniem Poziom: Zaawansowany
16:30 - 18:00
17:00
18:00
Grupa III
Instruktor: Kasia Olejniczak
18:30 - 20:00
19:00
20:00
Grupa III
Instruktor: Piotr Chyla
20:00 - 21:30
21:00

Wtorek

Środa

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Lonża
2 osoby
09:10 - 10:10

Lonża
10:20 - 11:20
10:00
Lonża
10:20 - 11:20
11:00
12:00
Lonża
12:30 - 13:30
13:00
14:00
Lonża
14:10 - 15:10

Lonża
15:30 - 16:30

Lonża
16:40 - 17:40
Lonża
14:10 - 15:10
15:00
Lonża
15:00 - 16:30
Maks 2 osoby Instruktor: Nina
16:00
Lonża
16:30 - 18:00
Maks 2 osoby
Lonża
16:30 - 18:00
Maks 2 osoby
17:00
18:00
Lonża
18:30 - 20:00
Maks 2 osoby
Lonża
18:30 - 20:00
maks. 2 osoby
Lonża
18:30 - 20:00
Maks 2 osoby
19:00
20:00
Lonża
20:00 - 21:30
Maks 2 osoby
Lonża
20:00 - 21:30
Lonża
20:00 - 21:30
Nina
21:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11:00
Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Anna Laskowska

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Anna Laskowska
Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Ustalane przy zapisie. Instruktor: Magda Śledziewska

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Ustalane przy zapisie Instruktor: Magda Śledziewska
Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Magda Śledziewska

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Magda Śledziewska
Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Magda Śledziewska

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Magda Śledziewska
12:00
13:00
14:00
15:00
Grupa Dowolna
15:00 - 16:30
Ustalane przy zapisie Kasia Olejniczak
16:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Grupa Sportowa
09:10 - 10:10
Trener: Zuzanna Jankowska
Grupa Sportowa
09:10 - 10:10
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa Sportowa
10:20 - 11:20
Trener: Zuzanna Jankowska
10:00
Grupa Sportowa
10:00 - 12:00
Trener: Zuzanna Jankowska
11:00
Grupa Sportowa
11:00 - 12:00
Trener: Zuzanna Jankowska
12:00
Grupa Sportowa
12:30 - 13:30
Trener: Zuzanna Jankowska
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Grupa Sportowa
Grupa średnio-zaawansowana
17:00 - 18:00
Trener: Zuzanna Jankowska
Grupa Sportowa
Grupa średnio-zaawansowana
17:00 - 18:00
Trener: Zuzanna Jankowska
18:00
Grupa Sportowa
Grupa zaawansowana
18:00 - 19:00
Trener: Zuzanna Jankowska
Grupa Sportowa
Grupa zaawansowana
18:00 - 19:00
Trener: Zuzanna Jankowska
Grupa Sportowa
18:00 - 19:00
Trener: Zuzanna Jankowska

Wtorek

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
Grupa Tematyczna
Przysposobienie Wojskowe Krakus Poziom: wszystkie poziomy
07:30 - 09:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Grupa Tematyczna
Xiążęca Drużyna Grupa Łucznicza
20:00 - 21:30
Poziom: Zaawansowany Trener: Zuzanna Jankowska
Grupa Tematyczna
Xiążęca Drużyna Grupa Myśliwska
20:00 - 21:30
Poziom: Średnio-zaawansowany Prowadzący: Łukasz Dutkiewicz
Grupa Tematyczna
Xiążęca Drużyna Grupa Bojowa
20:00 - 21:30
Poziom: Zaawanoswany Prowadzący: Łukasz Dutkiewicz
21:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota

No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Grupa 2
09:20
09:50
Maks 6 kucyków

Grupa 3
09:20
09:50
Maks 6 kucyków
Grupa 1
09:20
09:50
Maks 4 kucyki

Grupa 2
09:20
09:50
Maks 6 kucyków
10:00
Grupa 1
Dzieci początkujące
10:00
10:30
Maks 4 kucyki
Grupa 1Nauka zakłusowywania, początek anglezowania

Patatajka
10:00
11:30
30 min czyszczenia 60 min jazda

Grupa 1
10:40
11:10
Maks 4 kucyki
Grupa 1
10:00
10:30
Maks 4 kucyki

Grupa 1
10:40
11:10
Maks 4 kucyki
11:00
12:00
Patatajka
12:30
14:00
30 min czyszczenia 60 min jazda

Spacer
12:50
13:20

Grupa 1
13:30
14:00
Maks 4 kucyki
Grupa 1
12:50
13:20
Maks 4 kucyki

Spacer
12:50
13:20

Grupa 1
13:30
14:00
Maks 4 kucyki

Spacer
13:30
14:00
13:00
14:00
Grupa 2
14:10
14:40
Maks 6 kucyków

Spacer
14:10
14:40

Grupa 3
14:50
15:20
Maks 6 kucyków

Spacer
14:50
15:20

Grupa 1
15:30
16:00
Maks 4 kucyki

Spacer
15:30
16:00
Grupa 2
14:10
14:40
Maks 6 kucyków

Spacer
14:10
14:40

Grupa 3
14:50
15:20
Maks 6 kucyków

Spacer
14:50
15:20

Grupa 1
15:30
16:00
Maks 4 kucyki

Spacer
15:30
16:00
15:00
16:00
Patatajka
16:45
18:00
30 min czyszczenie 45 min jazda
Spacer
16:30
17:00
Grupa 2
16:10
16:40
Maks 6 kucyków
Grupa 1
16:10
16:40
Maks 4 kucyki

Grupa 2
16:10
16:40
Maks 6 kucyków
17:00
Spacer
17:00
17:30

Patatajka
17:30
18:45
30 min czyszczenie 45 min jazda
18:00
Spacer
18:30
19:00

Środa

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Grupa 1
09:20
09:50
Maks 4 kucyki
10:00
Grupa 1
Dzieci początkujące
10:00
10:30
Maks 4 kucyki
Grupa 1Nauka zakłusowywania, początek anglezowania

Grupa 1
10:40
11:10
Maks 4 kucyki
Grupa 1
10:00
10:30
Maks 4 kucyki

Grupa 1
10:40
11:10
Maks 4 kucyki
11:00
12:00
Grupa 1
12:50
13:20
Maks 4 kucyki

Grupa 1
13:30
14:00
Maks 4 kucyki
13:00
Grupa 1
13:30
14:00
Maks 4 kucyki
14:00
15:00
Grupa 1
15:30
16:00
Maks 4 kucyki
Grupa 1
15:30
16:00
Maks 4 kucyki
16:00
Grupa 1
16:10
16:40
Maks 4 kucyki

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Grupa 2
09:20
09:50
Maks 6 kucyków
Grupa 2
09:20
09:50
Maks 6 kucyków
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Grupa 2
14:10
14:40
Maks 6 kucyków
Grupa 2
14:10
14:40
Maks 6 kucyków
15:00
16:00
Grupa 2
16:10
16:40
Maks 6 kucyków
Grupa 2
16:10
16:40
Maks 6 kucyków

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Grupa 3
09:20
09:50
Maks 6 kucyków
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Grupa 3
14:50
15:20
Maks 6 kucyków
Grupa 3
14:50
15:20
Maks 6 kucyków
15:00

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12:00
Spacer
12:50
13:20
Spacer
12:50
13:20

Spacer
13:30
14:00
13:00
14:00
Spacer
14:10
14:40

Spacer
14:50
15:20

Spacer
15:30
16:00
Spacer
14:10
14:40

Spacer
14:50
15:20

Spacer
15:30
16:00
15:00
16:00
Spacer
16:30
17:00
17:00
Spacer
17:00
17:30
18:00
Spacer
18:30
19:00

Środa

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00
Patatajka
10:00
11:30
30 min czyszczenia 60 min jazda
11:00
12:00
Patatajka
12:30
14:00
30 min czyszczenia 60 min jazda
13:00
14:00
15:00
16:00
Patatajka
16:45
18:00
30 min czyszczenie 45 min jazda
17:00
Patatajka
17:30
18:45
30 min czyszczenie 45 min jazda
18:00

Środa

Piątek

Sobota

No events available!
 

Facebook
Google+
Twitter