GRAFIKI

Wszystkie osoby które mają wykupiony u nas abonament, mogą rezerwować jazdy przez system rezerwacji on-line dostępny pod adresem www.patataj.com/rezerwacje Do zalogowania się potrzebny jest login i hasło które wysyłamy na podany w deklaracji członkowskiej adres mailowy. Zapraszamy

Poniżej przedstawiamy zbiorcze grafiki jazd podzielone na grupę koni i kucy. Grafiki w domyślnym widoku pokazują wszystkie dostępne jazdy. Aby zobaczyć interesującą grupę, należy wskazać ją na liście poniżej

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
Studenci
Poziom: Początkujący
07:30 - 09:00
Prowadzący: Magda Mazurek
Studenci
Poziom: Zaawansowany
07:30 - 09:00
Prowadzący: Ola Wójcicka
Studenci
Poziom: Początkujący
07:30 - 09:00
Prowadzący: Kasia Górecka
Studenci
Poziom: Zaawansowany
07:30 - 09:00
Prowadzący: Idalia Popławska
Grupa Tematyczna
Przysposobienie Wojskowe Krakus Tomasz Tomkiewicz
07:30 - 09:00
wszystkie poziomy
08:00
09:00
Grupa Sportowa
09:00 - 10:00
Trener: Zuzanna Jankowska

Studenci
Poziom: Zaawansowany
09:00 - 10:30
Prowadzący: Magda Mazurek
Studenci
Poziom: Początkujący
09:00 - 10:30
Prowadzący: Ola Wójcicka
Grupa Sportowa
09:00 - 10:00
Trener: Zuzanna Jankowska

Studenci
Poziom: Zaawansowany
09:00 - 10:30
Prowadzący: Kasia Górecka
Studenci
Poziom: Początkujący
09:00 - 10:30
Prowadzący: Idalia Popławska
Grupa I
09:10 - 10:10
Anna Padowicz

Grupa Sportowa
09:10 - 10:10
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa II
10:20 - 11:20
Zosia Pustoła

Grupa Sportowa
grupa IV
10:20 - 11:20
Kasia Olejniczak
Grupa I
09:10 - 10:10
Monika Sociusz

Grupa Sportowa
09:10 - 10:10
Trener: Zuzanna Jankowska

Lonża
2 osoby
09:10 - 10:10
Magda Mazurek

Grupa III
10:20 - 11:20
Magda Mazurek

Grupa Sportowa
10:20 - 11:20
Trener: Zuzanna Jankowska

Lonża
10:20 - 11:20
Monika Sociusz
10:00
11:00
Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Magda Mazurek

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Magda Mazurek
Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Ustalane przy zapisie. Instruktor: Ola Wójcicka

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Ustalane przy zapisie Instruktor: Ola Wójcicka
Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Kasia Górecka

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Kasia Górecka
Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Idalia Popławska

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Idalia Popławska
12:00
Lonża
12:30 - 13:30
Zosia Pustoła

Grupa I
UWAGA! z czyszczeniem
12:30 - 14:00
Kasia Olejniczak

Grupa Sportowa
grupa IV
12:30 - 14:00
Ola Wójcicka
Grupa II
UWAGA! z czyszczeniem
12:30 - 14:00
Ania Laskowska

Lonża
Lonża z nauką czyszczenia
12:30 - 14:00
Monika Sociusz
13:00
14:00
Grupa III
14:10 - 15:10
Kasia Olejniczak

Grupa Sportowa
grupa IV
14:10 - 15:10
Ola Wójcicka

Lonża
14:10 - 15:10
Zosia Pustoła

Grupa II
15:30 - 16:30
Ola Wilkowska

Lonża
15:30 - 16:30

Grupa I
16:40 - 17:40
Ania Korwin-Kossakowska

Lonża
16:40 - 17:40
Ola Wilkowska
Grupa I
14:10 - 15:10
Kasia Dąbrowska

Lonża
14:10 - 15:10

Grupa II
15:30 - 16:30
Magda Mazurek

Lonża
15:30 - 16:30

Grupa I
16:40 - 17:40
Monika Sociusz

Lonża
16:40 - 17:40
Kasia Dąbrowska
15:00
Studenci
Poziom: Początkujący
15:00 - 16:30
Prowadzący Martyna Urbankiewicz

Grupa III
16:30 - 18:00
Martyna Urbankiewicz
Studenci
Poziom: Zaawansowany
15:00 - 16:30
Prowadzący:

Grupa Dowolna
16:30 - 18:00
Ustalane przy zapisie
Studenci
Poziom: Zaawansowany
15:00 - 16:30
Prowadzący:

Grupa Dowolna
16:30 - 18:00
Ustalane przy zapisie
Studenci
Poziom: Początkujący
15:00 - 16:30
Prowadzący: Alicja Blecha

Grupa II
16:30 - 18:00
Alicja Blecha
16:00
17:00
18:00
Grupa Sportowa
Grupa zaawansowana
18:00 - 19:00
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa I
18:30 - 20:00
Martyna Urbankiewicz

Grupa Sportowa
Grupa zaawansowana
19:00 - 20:00
Trener: Zuzanna Jankowska
Grupa III
18:30 - 20:00
Anna Padowicz
Grupa Sportowa
Grupa zaawansowana
18:00 - 19:00
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa Sportowa
Grupa zaawansowana
18:00 - 19:00
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa II
18:30 - 20:00
Grupa Sportowa
18:00 - 19:00
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa I
18:30 - 20:00
Monika Sociusz

Lonża
18:30 - 20:00
Maks 2 osoby Instruktor: Alicja Blecha
19:00
20:00
Grupa II
20:00 - 21:30
Martyna Urbankiewicz

Grupa Tematyczna
Xiążęca Drużyna Grupa Łucznicza
20:00 - 21:30
Poziom: Zaawansowany Trener: Zuzanna Jankowska

Lonża
20:00 - 21:30
Maks 2 osoby
Grupa I
20:00 - 21:30
Anna Padowicz

Grupa Tematyczna
Xiążęca Drużyna Grupa Myśliwska
20:00 - 21:30
Poziom: Średnio-zaawansowany Prowadzący: Łukasz Dutkiewicz

Lonża
20:00 - 21:30
maks. 2 osoby
Grupa I
20:00 - 21:30

Grupa Tematyczna
Xiążęca Drużyna Grupa Bojowa
20:00 - 21:30
Poziom: Zaawanoswany Prowadzący: Łukasz Dutkiewicz

Lonża
20:00 - 21:30
Grupa III
20:00 - 21:30
Alicja Blecha

Lonża
20:00 - 21:30
Prowadzący: Monika Sociusz
21:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
Studenci
Poziom: Początkujący
07:30 - 09:00
Prowadzący: Magda Mazurek
Studenci
Poziom: Zaawansowany
07:30 - 09:00
Prowadzący: Ola Wójcicka
Studenci
Poziom: Początkujący
07:30 - 09:00
Prowadzący: Kasia Górecka
Studenci
Poziom: Zaawansowany
07:30 - 09:00
Prowadzący: Idalia Popławska
08:00
09:00
Studenci
Poziom: Zaawansowany
09:00 - 10:30
Prowadzący: Magda Mazurek
Studenci
Poziom: Początkujący
09:00 - 10:30
Prowadzący: Ola Wójcicka
Studenci
Poziom: Zaawansowany
09:00 - 10:30
Prowadzący: Kasia Górecka
Studenci
Poziom: Początkujący
09:00 - 10:30
Prowadzący: Idalia Popławska
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Studenci
Poziom: Początkujący
15:00 - 16:30
Prowadzący Martyna Urbankiewicz
Studenci
Poziom: Zaawansowany
15:00 - 16:30
Prowadzący:
Studenci
Poziom: Zaawansowany
15:00 - 16:30
Prowadzący:
Studenci
Poziom: Początkujący
15:00 - 16:30
Prowadzący: Alicja Blecha
16:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Grupa I
09:10 - 10:10
Anna Padowicz
Grupa I
09:10 - 10:10
Monika Sociusz
10:00
11:00
12:00
Grupa I
UWAGA! z czyszczeniem
12:30 - 14:00
Kasia Olejniczak
13:00
14:00
Grupa I
14:10 - 15:10
Kasia Dąbrowska
15:00
16:00
Grupa I
16:40 - 17:40
Ania Korwin-Kossakowska
Grupa I
16:40 - 17:40
Monika Sociusz
17:00
18:00
Grupa I
18:30 - 20:00
Martyna Urbankiewicz
Grupa I
18:30 - 20:00
Monika Sociusz
19:00
20:00
Grupa I
20:00 - 21:30
Anna Padowicz
Grupa I
20:00 - 21:30
21:00

Wtorek

  • Grupa I
    18:30 - 20:00

Środa

  • Grupa I
    20:00 - 21:30

Czwartek

  • Grupa I
    20:00 - 21:30

Piątek

  • Grupa I
    18:30 - 20:00

Sobota

  • Grupa I
    09:10 - 10:10
  • Grupa I
    12:30 - 14:00
  • Grupa I
    16:40 - 17:40

Niedziela

  • Grupa I
    09:10 - 10:10
  • Grupa I
    14:10 - 15:10
  • Grupa I
    16:40 - 17:40
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00
Grupa II
10:20 - 11:20
Zosia Pustoła
11:00
12:00
Grupa II
UWAGA! z czyszczeniem
12:30 - 14:00
Ania Laskowska
13:00
14:00
15:00
Grupa II
15:30 - 16:30
Ola Wilkowska
Grupa II
15:30 - 16:30
Magda Mazurek
16:00
Grupa II
16:30 - 18:00
Alicja Blecha
17:00
18:00
Grupa II
18:30 - 20:00
19:00
20:00
Grupa II
20:00 - 21:30
Martyna Urbankiewicz
21:00

Wtorek

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00
Grupa III
10:20 - 11:20
Magda Mazurek
11:00
12:00
13:00
14:00
Grupa III
14:10 - 15:10
Kasia Olejniczak
15:00
16:00
Grupa III
16:30 - 18:00
Martyna Urbankiewicz
17:00
18:00
Grupa III
18:30 - 20:00
Anna Padowicz
19:00
20:00
Grupa III
20:00 - 21:30
Alicja Blecha
21:00

Wtorek

Środa

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Lonża
2 osoby
09:10 - 10:10
Magda Mazurek

Lonża
10:20 - 11:20
Monika Sociusz
10:00
11:00
12:00
Lonża
12:30 - 13:30
Zosia Pustoła
Lonża
Lonża z nauką czyszczenia
12:30 - 14:00
Monika Sociusz
13:00
14:00
Lonża
14:10 - 15:10
Zosia Pustoła

Lonża
15:30 - 16:30

Lonża
16:40 - 17:40
Ola Wilkowska
Lonża
14:10 - 15:10

Lonża
15:30 - 16:30

Lonża
16:40 - 17:40
Kasia Dąbrowska
15:00
16:00
17:00
18:00
Lonża
18:30 - 20:00
Maks 2 osoby Instruktor: Alicja Blecha
19:00
20:00
Lonża
20:00 - 21:30
Maks 2 osoby
Lonża
20:00 - 21:30
maks. 2 osoby
Lonża
20:00 - 21:30
Lonża
20:00 - 21:30
Prowadzący: Monika Sociusz
21:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11:00
Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Magda Mazurek

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Magda Mazurek
Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Ustalane przy zapisie. Instruktor: Ola Wójcicka

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Ustalane przy zapisie Instruktor: Ola Wójcicka
Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Kasia Górecka

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Kasia Górecka
Grupa Dowolna
11:00 - 12:30
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Idalia Popławska

Grupa Dowolna
12:30 - 14:00
Poziom: ustalany przy zapisie Instruktor: Idalia Popławska
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Grupa Dowolna
16:30 - 18:00
Ustalane przy zapisie
Grupa Dowolna
16:30 - 18:00
Ustalane przy zapisie
17:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Grupa Sportowa
09:00 - 10:00
Trener: Zuzanna Jankowska
Grupa Sportowa
09:00 - 10:00
Trener: Zuzanna Jankowska
Grupa Sportowa
09:10 - 10:10
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa Sportowa
grupa IV
10:20 - 11:20
Kasia Olejniczak
Grupa Sportowa
09:10 - 10:10
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa Sportowa
10:20 - 11:20
Trener: Zuzanna Jankowska
10:00
11:00
12:00
Grupa Sportowa
grupa IV
12:30 - 14:00
Ola Wójcicka
13:00
14:00
Grupa Sportowa
grupa IV
14:10 - 15:10
Ola Wójcicka
15:00
16:00
17:00
18:00
Grupa Sportowa
Grupa zaawansowana
18:00 - 19:00
Trener: Zuzanna Jankowska
Grupa Sportowa
Grupa zaawansowana
18:00 - 19:00
Trener: Zuzanna Jankowska

Grupa Sportowa
Grupa zaawansowana
18:00 - 19:00
Trener: Zuzanna Jankowska
Grupa Sportowa
18:00 - 19:00
Trener: Zuzanna Jankowska
19:00
Grupa Sportowa
Grupa zaawansowana
19:00 - 20:00
Trener: Zuzanna Jankowska

Wtorek

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
Grupa Tematyczna
Przysposobienie Wojskowe Krakus Tomasz Tomkiewicz
07:30 - 09:00
wszystkie poziomy
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Grupa Tematyczna
Xiążęca Drużyna Grupa Łucznicza
20:00 - 21:30
Poziom: Zaawansowany Trener: Zuzanna Jankowska
Grupa Tematyczna
Xiążęca Drużyna Grupa Myśliwska
20:00 - 21:30
Poziom: Średnio-zaawansowany Prowadzący: Łukasz Dutkiewicz
Grupa Tematyczna
Xiążęca Drużyna Grupa Bojowa
20:00 - 21:30
Poziom: Zaawanoswany Prowadzący: Łukasz Dutkiewicz
21:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota

No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Grupa 2
09:20
09:50
Maks 6 kucyków
Grupa 1
09:20
09:50
Maks 4 kucyki

Grupa 2
09:20
09:50
Maks 6 kucyków
10:00
Grupa 1
Dzieci początkujące
10:00
10:30
Maks 4 kucyki
Grupa 1Nauka zakłusowywania, początek anglezowania

Patatajka
Ania Laskowska
10:00
11:30
30 min czyszczenie 60 min jazda

Grupa 1
10:40
11:10
Maks 4 kucyki
Grupa 1
10:00
10:30
Maks 4 kucyki

Grupa 1
10:40
11:10
Maks 4 kucyki
11:00
12:00
Patatajka
Ania Laskowska
12:30
14:00
30 min czyszczenia 60 min jazda

Grupa 1
12:50
13:20
Max 4 kucyki

Spacer
12:50
13:20

Grupa 1
13:30
14:00
Maks 4 kucyki
Grupa 1
12:50
13:20
Maks 4 kucyki

Spacer
12:50
13:20

Grupa 1
13:30
14:00
Maks 4 kucyki

Spacer
13:30
14:00
13:00
14:00
Grupa 2
14:10
14:40
Maks 6 kucyków

Spacer
14:10
14:40

Grupa 3
14:50
15:20
Maks 6 kucyków

Spacer
14:50
15:20

Grupa 1
15:30
16:00
Maks 4 kucyki

Spacer
15:30
16:00
Grupa 2
14:10
14:40
Maks 6 kucyków

Spacer
14:10
14:40

Grupa 3
14:50
15:20
Maks 6 kucyków

Spacer
14:50
15:20

Grupa 1
15:30
16:00
Maks 4 kucyki

Spacer
15:30
16:00
15:00
16:00
Patatajka
Ola Wójcicka
16:30
17:30
30 min czyszczenia 30 min jazda

Patatajka
Ola Wójcicka
17:30
18:30
30 min czyszczenie 30 min jazda

Patatajka
18:30
19:30
30 min czyszczenie 30 min jazda
Patatajka
16:30
17:30
30 min czyszczenie 30 min jazda

Patatajka
17:30
18:30
30 min czyszczenie 30 min jazda
Patatajka
Ola Wójcicka
16:30
17:30
30 min czyszczenie 30 min jazda

Patatajka
Ola Wójcicka
17:30
18:30
30 min czyszczenie 30 min jazda

Patatajka
18:30
19:30
30 min czyszczenie 30 min jazda
Patatajka
Kasia Górecka
16:30
17:30
30 min czyszczenie 30 min jazda

Patatajka
Kasia Górecka
17:30
18:30
30 min czyszczenie 30 min jazda

Patatajka
Kasia Górecka
18:30
19:30
30 min czyszczenie 30 min jazda
Grupa 1
16:10
16:40
Max 4 kucyki
Grupa 1
16:10
16:40
Maks 4 kucyki
17:00
18:00
19:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Grupa 1
09:20
09:50
Maks 4 kucyki
10:00
Grupa 1
Dzieci początkujące
10:00
10:30
Maks 4 kucyki
Grupa 1Nauka zakłusowywania, początek anglezowania

Grupa 1
10:40
11:10
Maks 4 kucyki
Grupa 1
10:00
10:30
Maks 4 kucyki

Grupa 1
10:40
11:10
Maks 4 kucyki
11:00
12:00
Grupa 1
12:50
13:20
Max 4 kucyki

Grupa 1
13:30
14:00
Maks 4 kucyki
Grupa 1
12:50
13:20
Maks 4 kucyki

Grupa 1
13:30
14:00
Maks 4 kucyki
13:00
14:00
15:00
Grupa 1
15:30
16:00
Maks 4 kucyki
Grupa 1
15:30
16:00
Maks 4 kucyki
16:00
Grupa 1
16:10
16:40
Max 4 kucyki
Grupa 1
16:10
16:40
Maks 4 kucyki

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Grupa 2
09:20
09:50
Maks 6 kucyków
Grupa 2
09:20
09:50
Maks 6 kucyków
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Grupa 2
14:10
14:40
Maks 6 kucyków
Grupa 2
14:10
14:40
Maks 6 kucyków

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
14:00
Grupa 3
14:50
15:20
Maks 6 kucyków
Grupa 3
14:50
15:20
Maks 6 kucyków
15:00

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12:00
Spacer
12:50
13:20
Spacer
12:50
13:20

Spacer
13:30
14:00
13:00
14:00
Spacer
14:10
14:40

Spacer
14:50
15:20

Spacer
15:30
16:00
Spacer
14:10
14:40

Spacer
14:50
15:20

Spacer
15:30
16:00
15:00

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00
Patatajka
Ania Laskowska
10:00
11:30
30 min czyszczenie 60 min jazda
11:00
12:00
Patatajka
Ania Laskowska
12:30
14:00
30 min czyszczenia 60 min jazda
13:00
14:00
15:00
16:00
Patatajka
Ola Wójcicka
16:30
17:30
30 min czyszczenia 30 min jazda

Patatajka
Ola Wójcicka
17:30
18:30
30 min czyszczenie 30 min jazda

Patatajka
18:30
19:30
30 min czyszczenie 30 min jazda
Patatajka
16:30
17:30
30 min czyszczenie 30 min jazda

Patatajka
17:30
18:30
30 min czyszczenie 30 min jazda
Patatajka
Ola Wójcicka
16:30
17:30
30 min czyszczenie 30 min jazda

Patatajka
Ola Wójcicka
17:30
18:30
30 min czyszczenie 30 min jazda

Patatajka
18:30
19:30
30 min czyszczenie 30 min jazda
Patatajka
Kasia Górecka
16:30
17:30
30 min czyszczenie 30 min jazda

Patatajka
Kasia Górecka
17:30
18:30
30 min czyszczenie 30 min jazda

Patatajka
Kasia Górecka
18:30
19:30
30 min czyszczenie 30 min jazda
17:00
18:00
19:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

No events available!
 

Facebook
Google+
Twitter